Út, 31.5. - Bylinková procházka s Vláďou Vytáskem -  Kroměříž

Rádi bychom vás pozvali na bylinkovou procházku v tomto nádherném čase. Navštívíme pestrou přírodu malebné Podzámecké zahrady v Kroměříži. Naučíme se rozpoznat jednotlivé druhy bylinek, zjistíme, jak je vhodně použít a kombinovat do směsí na různé zdravotní obtíže. 

Naše procházka začne v 16 hodin a končit bude v 19 hod. Přesné místo setkání Vám bude následně zaslán emailem. Cena naučné procházky je 590,- Kč. Omezená kapacita, nutná registrace předem přes formulář ve spodní části této stránky.

Storno podmínky:
Zrušení akce organizátorem nebo legislativní omezení:
vracíme 100% částky objednateli.
Zrušení účasti objednatelem:
do 10.5.2022 - 100% částky vracíme objednateli
do 20.5.2022 - 50% částky vracíme objednateli
od 21.4.2022 - účast nelze zrušit, objednatel za sebe může poslat náhradníka


Úterý, 17.5.2022 - Bylinková procházka s Vláďou Vytáskem - Uherské Hradiště

Rádi bychom vás pozvali na bylinkovou procházku v krásné přírodě Mařatic. Budeme se seznamovat s bylinkami v malebné přírodě odlehlé části Uherského Hradiště. Naučíme se bylinky rozpoznat, zjistíme, jak vhodně je použít a kombinovat směsi na různé zdravotní obtíže.

Naše procházka začne v 16 hodin a končit bude okolo 19. hod. Místo našeho setkání bude na parkovišti Parku Rochus v Mařaticích, které je dobře dostupné jak autem, tak MHD. Mapu budu posílat emailem. Cena naučné procházky je 590,- Kč. Omezená kapacita, nutná registrace předem přes formulář ve spodní části této stránky.

Storno podmínky:

Zrušení akce organizátorem: vracíme 100% částky objednateli.

Zrušení účasti objednatelem:

do 25.4.2022 - 100% částky vracíme objednateli

do 8.5.2022 - 50% částky vracíme objednateli

od 9.5.2022 - účast nelze zrušit, objednatel za sebe může poslat náhradníka


So 11.6. - Ne 12.6. - Víkend cesty ke zdraví s Dědkem bylinkářem - Praha 6 

Rádi bychom vás pozvali na víkendový seminář cesty ke zdraví , který se bude konat od soboty, 11.6. do neděle 12.6. 2022 v krásném prostředí Prahy 6.

Na co se můžete těšit?
S Břetislavem Novým, Dědkem bylinkářem a Janou Šustr Karglovou prožijete víkend se zacílením na zdraví těla i duše. Budete se seznamovat s bylinkami v malebné přírodě Divoké Šárky a Obory Hvězda.  Vlastnoručně si vyrobíte své léčivé tinktury, známé "dubové kapky" Dědka bylinkáře a také přírodní koupelové soli. Dozvíte se taje technologických postupů správného zpracování bylinných produktů, pro dosažení maximálních účinků. Součástí programu bude i řešení individuálních zdravotních obtíží. Program zpestříme i o praktický vhled do našeho podvědomí, abychom si rozšířili naše dávno zapomenuté smysly. Náš zážitkový víkend proběhne v sobotu od 9:00 do 19:00 a v neděli od 9:00 od 15 hod. Teoretická a workshopová část proběhne v hezkém sálu centra BeBalanced, Rybničná 18, Praha 6. 

Cena kurzu je 3 650,- Kč. Veškeré materiály, bylinky, obaly, etikety, pracovní nástroje a pitný režim, budou pro Vás zajištěny v rámci ceny kurzu. Cena nezahrnuje ubytování a stravu. Ubytování pro mimopražské je možné např. v blízkém hotelu Krystal. Oběd si můžete vzít sebou nebo si společně zajdeme do restaurace Libocký Dvůr, která je přímo v areálu.  V areálu je 13 parkovacích míst. V dosahu MHD bus/tramvaj viz mapa ZDE. 

Domů se vrátíte s novými zážitky a profesionálními přírodními produkty, na které budete náležitě hrdí.
Omezená kapacita, nutná registrace předem přes formulář ve spodní části této stránky.

Storno podmínky:
Zrušení akce organizátorem nebo legislativní omezení:
vracíme 100% částky objednateli.
Zrušení účasti objednatelem:
do 10.5.2022 - 100% částky vracíme objednateli
do 25.5.2022 - 50% částky vracíme objednateli
od 26.5.2022 - účast nelze zrušit, objednatel za sebe může poslat náhradníka


Středa, 15.6.2022 - Bylinková procházka s Vláďou Vytáskem - Bystřice pod Hostýnem

Rádi bychom vás pozvali na bylinkovou procházku v krásném parku Zahájené. Budeme se seznamovat s bylinkami v malebné části Bystřice pod Hostýnem. Naučíme se bylinky rozpoznat, zjistíme, jak vhodně je použít a kombinovat směsi na různé zdravotní obtíže.

Naše procházka začne v 16 hodin a končit bude okolo 19. hod. Přesné místo našeho setkání bude zasláno emailem. Cena naučné procházky je 590,- Kč. Omezená kapacita, nutná registrace předem přes formulář ve spodní části této stránky.


Storno podmínky:
Zrušení akce organizátorem: vracíme 100% částky objednateli.
Zrušení účasti objednatelem:
do 20.5.2022 - 100% částky vracíme objednateli
do 1.6.2022 - 50% částky vracíme objednateli
od 2.6.2022 - účast nelze zrušit, objednatel za sebe může poslat náhradníka


So 24.6. - Ne 26.6. - Bylinkový zážitkový víkend - s Vláďou Vytáskem - Svatý Jan pod Skalou

Rádi bychom vás pozvali na MAGICKÝ VÍKEND PLNÝ BYLINKOVÝCH ZÁŽITKŮ, který se bude konat od pátku, 24.6. do neděle 26.6. 2022 v jednom z nejkrásnějších míst naší země, Svatém Janu pod Skalou, perlou Českého krasu. Svatojánským bylinám je přisuzována kouzelná moc. Léčivky sbírané kolem svátku svatého Jana Křtitele mají prý silnější účinky než jiné. Můžete si je s námi o svatém Jánu nasbírat a vyzkoušet jejich sílu a moc.

Na co se můžete těšit?
S Vláďou Vytáskem a Janou Šustr Karglovou se budete seznamovat s bylinkami v malebné přírodě, naučíte se je rozpoznat, zjistíte jejich léčivé i energetické vlastnosti, na co je vhodně použít a jak kombinovat směsi na různé zdravotní obtíže. Vlastnoručně si vyrobíte své léčivé tinktury a další přírodní produkty pro vaše zdraví nebo krásu. Program zpestříme i o prastaré tradiční rituály spojené s oslavou sv. Jana. 
Náš víkend začne v pátek, 24.6. od 17:30 a končit bude v neděli 26.6. v 15 hod. Po celou dobu pobytu vás budeme provázet a bude o vás postaráno od A do Z. Nocleh, salonek pro workshop i strava je zajištěna v hotelu Obecná škola.
Cena kurzu je 3 650,- Kč. Materiály, sušené bylinky, obaly, etikety, pracovní nástroje a pitný režim, budou pro Vás zajištěny v rámci ceny kurzu.
Cena nezahrnuje ubytování a stravu. Ubytování je zajištěno ve 2 - 4 lůžkových pokojích, které je pro nás zpoplatněno sníženou částkou 650,- Kč / osobu / noc + 30,- Kč poplatek obci. Snídaně formou švédských stolů v ceně je 132,- Kč + 10% DPH / osoba. Oběd a večeře také formou švédského stolu. Tři druhy hlavních jídel včetně polévky k obědu a salátového baru k večeři. Cena je 210,- Kč + 10% DPH/osoba.

Doprava: Autem cca 35 min z centra Prahy, parkování u hotelu. Autobus z Prahy jede do Svatého Jana pod Skalou s jedním přestupem a zastavuje asi 100 metrů od našeho místa.
Domů se vrátíte s novými zážitky a přírodními, profesionálními produkty, na které budete náležitě hrdí.
Omezená kapacita, nutná registrace předem přes formulář ve spodní části této stránky.

Storno podmínky:
Zrušení akce organizátorem nebo legislativní omezení:
vracíme 100% částky objednateli.
Zrušení účasti objednatelem:
do 17.5.2022 - 100% částky vracíme objednateli
do 31.5.2022 - 50% částky vracíme objednateli
od 1.6.2022 - účast nelze zrušit, objednatel za sebe může poslat náhradníka


Chci se objednat na kurz

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.