Jsem...

Jmenuji se Jana Karglová. Bylinky mě nikdy nezajímaly. V Praze jsem si před lety vybudovala kariéru, byla jsem manažerkou na vysokých podpatcích. Přírodu jsem znala jen z rychlíku, protože mezi kanceláří a bary jí moc nebylo. Vdala jsem se, porodila dvě děti, rozvedla se. Osobní prohry jsem řešila prací, která mi tehdy kromě dětí byla vším. V podstatě mi nic nechybělo, ale začala jsem se cítit velmi nešťastně. Věděla jsem, že ve svém životě musím něco změnit, ale netušila jsem co.

A pak se stalo něco...

Změnila jsem všechno. Příroda mě vtáhla k sobě a začala mi pomáhat přehodnotit život a já jsem se začala vracet "KE KOŘENŮM". Najednou jsem hledala každou volnou chvíli, abych mohla jít ven, na louky, poznávat bylinky a být jen tak sama, bosky, v tichu. Opustila svou milovanou práci, prodala byt v Praze a odstěhovala se s dětmi zpátky mezi lesy do Zlína, blíž k rodině a přírodě.

Ve Zlíně jsem velmi rychle zakořenila. Sice jsem si našla opět manažerskou práci ve velké společnosti, ale víc a víc mě to táhlo jiným směrem. K magické energii bylin, které zpracovávám různými způsoby už několik let. Na přelomu roku 2021/2022 jsem doma seděla s podepsanou výpovědí svému zaměstnavateli. Vykročení z komfortní zóny do neznáma nebylo jednoduché, ale sedět jedním zadkem na dvou židlích nepřináší potřebnou kvalitu žádné straně.

Spolupráce s bylinkáři Vláďou Vytáskem a Břetislavem Novým, mně byla seslána z nebe. Někdy se nestačím divit, jak se věci prostě stanou. S vděkem pozoruji, jak mě vesmír neustále podporuje. Uvědomuji si, jaké mám štěstí, že jsem si dovolila splnit si svůj sen. Věnovat se své vášni, darům naší země.

Zdaleka nemám všechno, ale jsem šťastná. Přeji i Vám, ať se Vám podaří naplnit Vaše životní sny, udělejte ten krok...

Děkuji Vám za důvěru a děkuji své rodině a vesmíru za nekonečnou podporu, trpělivost a lásku.

Jana