Koupelová sůl levandulová

Levandulová sůl do koupele kombinuje účinky solí z mrtvého moře, epsomské a himalájské, spolu s arganovým a meruňkovým olejem, esenciálním levandulovým olejem a samotné levandule lékařské. Koupel jemně čistí a ošetřuje pokožku, odbourává stres, uvolňuje svalové napětí a připraví nás ke klidnému spánku. 

Soli jsou krásně voňavé a bohaté na minerály pro uvolnění mysli, relaxaci a péči o pokožku zároveň. Během teplé koupele se roztahují póry pokožky a látky pronikají snadněji do organismu. Bylinné extrakty koupel provoní a uvolní aroma, které má terapeutické účinky. Minerály se vstřebávají přes pokožku, vyživují a hydratují ji, pomáhají při odstraňování nepříjemných příznaků dermatitid, ekzémů a rohovatění kůže.

Použití: Před použitím směs protřepejte. Nasypte minimálně 2 lžíce soli do vany. Nechte směs rozpustit, relaxujte minimálně 10-15 min. Obsah vystačí na cca 10 bylinných koupelí. Soli do koupele jsou bez sulfátů, silikonů, ropných derivátů, živočišných tuků, parabenů, konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace. 

Omlouváme se, ale produkty přes eshop neprodáváme. Děkujeme za pochopení. 

0,00 Kč