Koupelová sůl - rozkvetlá louka

Sůl do koupele "Rozkvetlá louka" je ideálním pomocníkem po náročném dni. Navodí příjemnou, voňavou atmosféru, uvolní ztuhlé tělo a posílí mysl a ženskost. Kombinuje účinky solí z mrtvého moře, epsomské, himalájské spolu s avokádovým olejem, esenciálním olejem geranium a směsí bylin růže, slézu, chrpy a měsíčku. 

Koupel jemně čistí, ošetřuje a regeneruje pokožku, odbourává stres, uvolňuje svaly, má afrodiziakální účinky. Soli jsou krásně voňavé a bohaté na minerály pro uvolnění mysli, relaxaci a péči o pokožku zároveň. 

Během teplé koupele se roztahují póry pokožky a látky pronikají snadněji do organismu. Bylinné extrakty koupel provoní a uvolní aroma, které má terapeutické účinky. Minerály pokožku vyživují a hydratují ji, pomáhají při odstraňování nepříjemných příznaků dermatitid, ekzémů a rohovatění kůže. 

Použití: Před použitím směs protřepejte. Nasypte minimálně 2 lžíce soli do vany naplněné teplou vodou. Nechte směs rozpustit, relaxujte minimálně 10-15 min. Obsah vystačí na 10 bylinných koupelí.Soli do koupele jsou bez sulfátů, silikonů, ropných derivátů, živočišných tuků, parabenů a konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace.

Omlouváme se, ale produkty přes eshop neprodáváme. Děkujeme za pochopení. 

0,00 Kč